Best RP Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


New Ideas!Fun with Friends
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Спам винаги си е трябвало...

Go down 
+3
Me4o PuH(OpasNia)
Jim_Boy
cenatora
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
raTex

raTex


Брой мнения : 35
Join date : 20.04.2008
Age : 29

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyСря Апр 23, 2008 11:11 pm

еми с които и да се бия ше ме спука така че вие решете
Върнете се в началото Go down
raTex

raTex


Брой мнения : 35
Join date : 20.04.2008
Age : 29

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyСря Апр 23, 2008 11:14 pm

ок аре с джим че искам с него
Върнете се в началото Go down
Jim_Boy
Admin
Jim_Boy


Брой мнения : 57
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyЧет Апр 24, 2008 1:18 am

Споко бе ме4о на у-щер бях и са ще пиша иначе ратекс предизвикването ти е прието ще се мачкаме.... cheers
Върнете се в началото Go down
Dobzz

Dobzz


Брой мнения : 70
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyЧет Апр 24, 2008 1:55 am

Имам пет секунди...чао...
Върнете се в началото Go down
Me4o PuH(OpasNia)
Admin
Me4o PuH(OpasNia)


Брой мнения : 62
Join date : 16.04.2008

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyЧет Апр 24, 2008 3:14 am

почвайте когато искате аз ще съм ви разказвач Wink
Върнете се в началото Go down
raTex

raTex


Брой мнения : 35
Join date : 20.04.2008
Age : 29

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyЧет Апр 24, 2008 3:23 am

ок навит съм веднага да почна
Върнете се в началото Go down
raTex

raTex


Брой мнения : 35
Join date : 20.04.2008
Age : 29

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyЧет Апр 24, 2008 4:27 pm

Аре някои да ни разкава де
Върнете се в началото Go down
raTex

raTex


Брой мнения : 35
Join date : 20.04.2008
Age : 29

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyЧет Апр 24, 2008 4:34 pm

аде де плсплсплс
Върнете се в началото Go down
Me4o PuH(OpasNia)
Admin
Me4o PuH(OpasNia)


Брой мнения : 62
Join date : 16.04.2008

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyЧет Апр 24, 2008 7:56 pm

готооо
Върнете се в началото Go down
Dobzz

Dobzz


Брой мнения : 70
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyПет Апр 25, 2008 12:33 am

Само още един ден...и после още пет...леле...
Върнете се в началото Go down
Me4o PuH(OpasNia)
Admin
Me4o PuH(OpasNia)


Брой мнения : 62
Join date : 16.04.2008

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyПет Апр 25, 2008 2:19 am

аз трябва да кажа,че по време на ваканцията сигурно изобщо няма да ме има да се знае щот ще съм на гости там ала бала Велико Търново,София и т.н. и нз кога ще имам възможност да се добера до комп
Върнете се в началото Go down
raTex

raTex


Брой мнения : 35
Join date : 20.04.2008
Age : 29

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyПет Апр 25, 2008 2:38 am

И АЗ
Върнете се в началото Go down
Dobzz

Dobzz


Брой мнения : 70
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyСъб Апр 26, 2008 1:11 am

Ем...като няма да ви има...ШАНС...и без вас можем Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Basketball Basketball Basketball
Върнете се в началото Go down
raTex

raTex


Брой мнения : 35
Join date : 20.04.2008
Age : 29

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyСъб Апр 26, 2008 2:27 am

Доби тоя цвето дето ми е френд ми каза че мн го нервиш и аз викам споко ве опоснаите се и ше те кефи и тои
може...


albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino albino alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien alien cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry cherry
Върнете се в началото Go down
Dobzz

Dobzz


Брой мнения : 70
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyСъб Апр 26, 2008 2:29 am

Koй е ЦВЕТО Question Question Question
Върнете се в началото Go down
Dobzz

Dobzz


Брой мнения : 70
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyСъб Апр 26, 2008 2:31 am

...И все пак ВАКАНЦИЯ sunny sunny sunny sunny
Върнете се в началото Go down
Dobzz

Dobzz


Брой мнения : 70
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyСъб Апр 26, 2008 2:32 am

....И все пак всеки си има право на мнение...и как знае че го дразна като той дори не ме познава Question @ Question Ама карай...да върви...нека си се дразни... lol!
Върнете се в началото Go down
Dobzz

Dobzz


Брой мнения : 70
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyСъб Апр 26, 2008 2:37 am

...щом така е решило момчето...аз не го познавам...какъв е...печен ли е...ама нз...ШАНС...кво съм напраил че го дразна...и пак кой е тоя ЦВЕТО confused confused confused scratch scratch scratch Question Question Question
Върнете се в началото Go down
raTex

raTex


Брой мнения : 35
Join date : 20.04.2008
Age : 29

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyСъб Апр 26, 2008 3:27 am

а ве един когато се бяхме видели и аз калоян коко и цвето и сашо беше с YO YO то
Върнете се в началото Go down
raTex

raTex


Брой мнения : 35
Join date : 20.04.2008
Age : 29

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyПон Апр 28, 2008 12:37 am

и така драги ми френдове май още един форум умря
Върнете се в началото Go down
Dobzz

Dobzz


Брой мнения : 70
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyПон Апр 28, 2008 3:02 am

Exclamation Exclamation Exclamation STFU Exclamation Exclamation Exclamation


Форума не е замрял защото:
1.Мечо замина за някъде...
2.Джим...и той замина...
3.Марто...и той май е заминал
4.ТИ(RateX)утре заминаваш...
5.Кой ще ти пише по празниците бе???
Върнете се в началото Go down
Dobzz

Dobzz


Брой мнения : 70
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyПон Апр 28, 2008 3:03 am

И пак да кажа !!!STFUYSB!!!
Върнете се в началото Go down
Dobzz

Dobzz


Брой мнения : 70
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyВто Апр 29, 2008 6:00 pm

Ооооооаааааа...добро утро форум. Laughing
Мишо искам информация за 6 Май 2008...щот не си ми казвал подробности...
Върнете се в началото Go down
raTex

raTex


Брой мнения : 35
Join date : 20.04.2008
Age : 29

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyПон Май 05, 2008 6:44 pm

умря в самолетна катострофа....форума....ше го натяквам докато някои не напише нещо
Върнете се в началото Go down
CoolPizza

CoolPizza


Брой мнения : 4
Join date : 18.04.2008

Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 EmptyПет Май 09, 2008 4:26 pm

Мързи ме да пиша Role Play Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Спам винаги си е трябвало...   Спам винаги си е трябвало... - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Спам винаги си е трябвало...
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best RP Forum :: Общи и Разни :: Чат-
Идете на: