Best RP Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


New Ideas!Fun with Friends
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Ме4о vs Добзз

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Jim_Boy
Admin
Jim_Boy


Брой мнения : 57
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Ме4о vs Добзз Empty
ПисанеЗаглавие: Ме4о vs Добзз   Ме4о vs Добзз EmptyЧет Апр 17, 2008 3:18 pm

Двамата се бяха разбрали да се 4акаат изван града до запустяла кръчма за да премерят сили един срещу друг. Времето беше много хубаво, но духаше лек ветрец. Саматерас закасняваше с околко 20 минути, но Хинг беше многотарпелив..
Върнете се в началото Go down
Dobzz

Dobzz


Брой мнения : 70
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Ме4о vs Добзз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ме4о vs Добзз   Ме4о vs Добзз EmptyЧет Апр 17, 2008 3:33 pm

Самарас пристигна на своя скейтбод като се извини на момчето отсреща...
-Извинявай но града е нащрек,нещо е станало в затвора...-каза Самарас като държеше ръката си в джоба.
Там явно се криеше и неговото йо-йо но не бързаше да го вади...
Върнете се в началото Go down
Me4o PuH(OpasNia)
Admin
Me4o PuH(OpasNia)


Брой мнения : 62
Join date : 16.04.2008

Ме4о vs Добзз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ме4о vs Добзз   Ме4о vs Добзз EmptyЧет Апр 17, 2008 7:13 pm

Хинг просто си беше сложил едната ръка зад врата като цялото му тяло беше отворено и с лека усмивка каза-Пф все едно-Като чак след това се забелязаха claw-овете му който блестяха на светлината което само по себе си показваше,че няма търпение за началото на двубоя.
(обясни каде се намираме с малко повече инфо и детайли за да знам какво да правя все пак и на него ще му трябва Wink )
Върнете се в началото Go down
cenatora
Admin
cenatora


Брой мнения : 75
Join date : 16.04.2008

Ме4о vs Добзз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ме4о vs Добзз   Ме4о vs Добзз EmptyПет Апр 18, 2008 2:37 am

Двете на момчетата се гледаха и всеки мислеше за атаките си и за начина по който иска да победи другия.Хинг колкото и да показваше че въобще не го интересува,вътрешно в себе си изгаряше от желание да покаже какво може и да премери сили със "съседа
" си.От друга страна Самарс също не искаше да се издава и се правеше "на ударен".След около няколко секунди те започнаха да се бият...
Върнете се в началото Go down
https://cityofheroes.aforumfree.com
Dobzz

Dobzz


Брой мнения : 70
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Ме4о vs Добзз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ме4о vs Добзз   Ме4о vs Добзз EmptyПет Апр 18, 2008 2:46 am

След като си бяха нанесли няколко удара Самара още не искаше да вади своето йо-йо и разчиташе на своята физическа сила и бързината която не му липсваше...Самарас беше забелязал Claw-овете но не знаеше какви щети нанасят и как Хинг ги използва.Самарас беше също така малко разсеян защото продължаваше да мисли дали има още такива хора със странни умения...поне сега знаеше че не беше единствения и това му придаде малко кураж и самоуверие...
Върнете се в началото Go down
Me4o PuH(OpasNia)
Admin
Me4o PuH(OpasNia)


Брой мнения : 62
Join date : 16.04.2008

Ме4о vs Добзз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ме4о vs Добзз   Ме4о vs Добзз EmptyПет Апр 18, 2008 3:07 am

Хинг гледаше до момента да не използва claw-овете си,но тейкато нямаше да е много интересно реши,че е време да покаже 1-2 номера пък и в момента с противника му бяха на 1 скорост тейкато той беше оставил скейта си отстрани,а благодарения на предните си тренировки Хинг щеше да може по лесно да подхвърли тази атака като направи само 1 крачка назад колкото да обърка опонента си и мигновенно направи един dash с всички сили напред което го изтреля в много близък план до противника,след което само се видя черният дим около лявата ръка който предшестваше атаката на Хинг като само се чу-Demon Blade-След което Хинг нанесе 5-6 мигновенни удара като се брой,че при използването на тази техника бързината му се увеличава много,но вместо да се целеше в противника той просто искаше да одраска 1-2 пъти някоя от рацете му и всичките други удари бяха във въздуха,но все пак близо до него, с това Хинг искаше само да накара противника си да стане сериозен все пак искаше равностоен бой и повече тръпка.


Последната промяна е направена от Me4o PuH(OpasNia) на Пет Апр 18, 2008 3:23 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Jim_Boy
Admin
Jim_Boy


Брой мнения : 57
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Ме4о vs Добзз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ме4о vs Добзз   Ме4о vs Добзз EmptyПет Апр 18, 2008 3:17 am

По ръката на Самарас имаше няколо драскотинки , но не бяха хич сериозни. Ситуацията още небеше много напечена но двете момчета започваха да се поизморяват. Вече се налагаше Самарас да извади йойо-то си и да нанесе няколко удара за да изравни везните...
Върнете се в началото Go down
Me4o PuH(OpasNia)
Admin
Me4o PuH(OpasNia)


Брой мнения : 62
Join date : 16.04.2008

Ме4о vs Добзз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ме4о vs Добзз   Ме4о vs Добзз EmptyПет Апр 18, 2008 3:23 am

Хинг просто отскочи назад като разтресе малко лявата си ръка,защото това беше малко изморително,но имаше още много сила пък и все пак имаше и дясна така,че не се притесняваше,но скоро мислеше да става сериозен така,че ако опонентът му нямаше да атакува веднага краят на двубоят можеше да дойде много по рано от колкото си мислеха всички.
Върнете се в началото Go down
Dobzz

Dobzz


Брой мнения : 70
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Ме4о vs Добзз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ме4о vs Добзз   Ме4о vs Добзз EmptyПет Апр 18, 2008 3:35 am

-Подяволите-каза Самс като се метна на скейтборда изваждайки си йо-йото.На скейта Самс се надяваше на по-голяма скорост и да нанесе някаква щета върху своя противник...Самс искаше да пробва една атака с йо-йото която беше тренира но дали можеше да я изпълни върху истински чове...
Самарас се движеше сравнително по-бързо със скейта и замахна няколко пъти с йо-йото.След което той отново се върна на първоначалната си позиция с един крак върху скейта.В главата му имаше някакъв странен план....Самс не знаеше дали е оцелил своя противник защото от бързината малко му беше трудно да разбере...Сега тийнейджърът очакваше Хинг да го атакува...
Върнете се в началото Go down
Me4o PuH(OpasNia)
Admin
Me4o PuH(OpasNia)


Брой мнения : 62
Join date : 16.04.2008

Ме4о vs Добзз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ме4о vs Добзз   Ме4о vs Добзз EmptyПет Апр 18, 2008 12:57 pm

Хинг погледна противникът си като просто се измя с всички сили като започна направо целият да се гърчи от смях...-Да си играеш с йо йо добре,но .....биеш се с йо йо ........ lol! -Но след няколко секунди спря да се хили като душевно болен като се почеса леко по главата и каза-Дано поне да ме изненадаш приятно като покажеш нещо силно с това йо йо..-Без да губи повече време напразно Хинг зае бойна позиция като огледа какво беше времето в момента и всичките сянки за да знаеше каде можеше да се придвижва и все пак сенките щяха да му помогнат много за да избегне повечето атаки,но все още беше недоволен и искаше да види по добра атака от страна на противника така,че за момента щеше да е в защитна позиция.
Върнете се в началото Go down
Jim_Boy
Admin
Jim_Boy


Брой мнения : 57
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Ме4о vs Добзз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ме4о vs Добзз   Ме4о vs Добзз EmptyПет Апр 18, 2008 2:15 pm

Двете момчета седяха на на около 10 метра едно от друга като Самас още беше на своя скейт, а Хинг чакаше атака на опонента си като на дясната му ръка имаше две синки нанесени от йо йото на скеитъра.
Върнете се в началото Go down
Dobzz

Dobzz


Брой мнения : 70
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Ме4о vs Добзз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ме4о vs Добзз   Ме4о vs Добзз EmptyПет Апр 18, 2008 3:05 pm

-Подяволите-каза си Самарас-и той очаква аз да атакувам...
Самарас реши че ще трябва да изкара двете остриета от йо-йото.Той сложи ръката зад гърба си и натисна посредата...Двете остриета изкочиха...Самарас също така съвсем тихо каза "Hide" и скри йо-йото.След което се засили със висока скорост към Хинг и изведнъж се озова зад него.Самс метна йо-йото със силно въртеливо движение след което последваха още два удара...
Върнете се в началото Go down
Me4o PuH(OpasNia)
Admin
Me4o PuH(OpasNia)


Брой мнения : 62
Join date : 16.04.2008

Ме4о vs Добзз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ме4о vs Добзз   Ме4о vs Добзз EmptyПет Апр 18, 2008 6:02 pm

Хинг се възползва от ситуацията,че противникът му беше отишъл зад него като сянката му се намираше върху момчето и още преди да се усети Хинг просто потъна в сенките като се появи на 1 метър от другата страна на Самарас,защото там имаше сянка на 1 дърво и той можеше да се придвижи през сенките след което без много да се колебае направи едно въртеливо движение като държеше ръцете си приблизително ниско като се целеше в тялото и рацете на противника,но веднага щот попадна в изходна позиция и беше все почти залепен за противника каза с лека усмивка-Demon blade-След което цялата му дясна ръка вече беше обгърната в тъмнината като Хинг замахна злобно към противника си като се целеше отново в тялото,но нямаше значение дали щеше да оцели този пък,защото изпусна цялата енергия на веднъж което значеше,че и да удари въздуха отново щеше да има големи щети като се чу нещо като експлозия от рязкото изпускане,а Хинг отскочи назад като видя само вдигнатият дим и се загледа внимателно като не сваляше claw-овете готов да се защитава
Върнете се в началото Go down
Jim_Boy
Admin
Jim_Boy


Брой мнения : 57
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Ме4о vs Добзз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ме4о vs Добзз   Ме4о vs Добзз EmptyСъб Апр 19, 2008 10:20 pm

Цялата дясна половина на Самс беше в драскотини а якият сличер които носеше беше изпокъсан целия. Момчето не усещаше силна болка а напротив имаше чувството че някой го гаделична но след 2-3 секунди наистина ръката му започна да изтръпва и да не може да я движи както трябва. Играта междудвамата загрубяваше вече. Беше ред на Самас да нанесе слиен удър.
Върнете се в началото Go down
Me4o PuH(OpasNia)
Admin
Me4o PuH(OpasNia)


Брой мнения : 62
Join date : 16.04.2008

Ме4о vs Добзз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ме4о vs Добзз   Ме4о vs Добзз EmptyНед Апр 20, 2008 1:45 am

Хинг се ухили като видя какво всъщност беше направил като си свали сличара,защото ако нещо от този сорт беше станало и на неговите дрехи щеше да му се наложи да убие противника си като отново зае бойна позиция
Върнете се в началото Go down
Dobzz

Dobzz


Брой мнения : 70
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Ме4о vs Добзз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ме4о vs Добзз   Ме4о vs Добзз EmptyПон Апр 21, 2008 2:04 am

-Aaaaa.Мамкаму...Ръката ми изтръпна-каза Самс като я разтри,махна скъсания суичер и отново се приготви да атакува с йо-йото.Адреналинът му беше малко в повечко но това беше голям плюс за него...Самарас отново се засили със скейта към съперника си като беше супер съсредоточен.
-Hide-извика Самарас малко преди да се бутне във противника си.Самс беше Камуфлажиран...невидим за невъоръжено око.Той беше зад Хинг.Замахна веднъй с йо-йото и посегна с юмрук...След това се премести пред него като ритна скейта към глезените му...След това беше от дясната му страна като последваха два ритника към рамото му...И накрая от ляво като отново замаахна с йо-йото...
(Това става някъде за 5 секунди...)
Върнете се в началото Go down
cenatora
Admin
cenatora


Брой мнения : 75
Join date : 16.04.2008

Ме4о vs Добзз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ме4о vs Добзз   Ме4о vs Добзз EmptyПон Апр 21, 2008 3:05 am

Първата и третата атака на Самас успяха да накарат Хинг да падне на колене. По-малкото момче (хинг май) беше останал почти без енергия и май това пеше хубав момент да приключат боя... но Явно на ХИнг не му се искаше.
Върнете се в началото Go down
https://cityofheroes.aforumfree.com
Dobzz

Dobzz


Брой мнения : 70
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Ме4о vs Добзз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ме4о vs Добзз   Ме4о vs Добзз EmptyПон Апр 21, 2008 4:36 pm

Самарас беше доволен че поне удраска своя опонент.Това личеше по голямата усмивка на лицето му...Изведнъж усмивката на лицето му изчезна.Цялото изражение на лицето се промени...Самс се хвана за ръката и започна да се превива от болка на земята...Болеше го ужасно.Докато Хинг седеше без действен Самарас се добра до част от скъсания суичер и затегна ръката си...Тя беше итръпнала и най-лекото помръдване беше се равняваше на ужасна болка.Самарас обездвижи ръката като я превърза и затегна...Болката утихна и той се изправи.Скейтъра наблюдаваше момчето,готов да се защитава от следващата атака....
Върнете се в началото Go down
Me4o PuH(OpasNia)
Admin
Me4o PuH(OpasNia)


Брой мнения : 62
Join date : 16.04.2008

Ме4о vs Добзз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ме4о vs Добзз   Ме4о vs Добзз EmptyВто Апр 22, 2008 1:23 am

теоритически само предполагам,че при толкова силна болка и движение камуфлажа поне малко се е прецакал колкото да те видя ако не ще поправям...


Хинг през цялото време само се концентрирваше като се изправи бавни и с малко натъжен поглед се обърна към опонента си като каза-Съжалявам,но знам,че ако още протакваме ще загубя така,че ...това е краят-След което се видя,че през цялото това време Хинг е успял да направи нещо полезно и то по точно около гръдният кош на Самарс се беше появила една тъмна сфера която леко блещукаше и с малко напън се виждаше през нея след което Хинг просто махна 1ният си claw като това трябваше да задейства shadow hole което беше най новият up на способностите му,но въпреки всичко Хинг се задържа малко за да не нарани много опонента като в дупката за няма и 1 секунда все едно 100 пъти тялото му е било надрано от claw-овете на Хинг ....макарче нараняванията трябваше да са леки и само удирания нищо по дълбоко и все пак достатъчно за да свърши всичко..
Върнете се в началото Go down
Dobzz

Dobzz


Брой мнения : 70
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Ме4о vs Добзз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ме4о vs Добзз   Ме4о vs Добзз EmptyВто Апр 22, 2008 4:33 am

-ААааааааааа-превиваше се от болка Самарас-нали се бяхме уговорили да не се пребиваме.
Цялата горна част на тялото на скейтра беше удраскана.Докато се огледа Хинг вече беше ичезнал и от него нямаше и следа.
Самарас лежеше и се опитваше да си намери място.Болката беше непоносуми.Раните щипеха мн гадно и неприятно.Все пак Самарас беше доволен...доволен от това че знае че има и други "изверги" като него...
Върнете се в началото Go down
Jim_Boy
Admin
Jim_Boy


Брой мнения : 57
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Ме4о vs Добзз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ме4о vs Добзз   Ме4о vs Добзз EmptyВто Апр 22, 2008 5:10 am

Победа за Хинг и 300експ за не го за Добз 200. Пишете си там у профилите че печелите или губите!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ме4о vs Добзз Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ме4о vs Добзз   Ме4о vs Добзз Empty

Върнете се в началото Go down
 
Ме4о vs Добзз
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best RP Forum :: RolePlay :: Арената-
Идете на: