Best RP Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


New Ideas!Fun with Friends
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Магазина за уръжия

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Jim_Boy
Admin
Jim_Boy


Брой мнения : 57
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Магазина за уръжия Empty
ПисанеЗаглавие: Магазина за уръжия   Магазина за уръжия EmptyЧет Апр 17, 2008 2:02 pm

Беше навид много голям склад но като влезнеш през малката вратичка ватре беше много малка празна стая без абсолютно никакви изложени стоки. Всичко беше скрито в склада и нищо не беше показано поради предпазливост. Зад единствената маса седешемомче което четеше вестник и не беше по старо от 25 години. Носеше се слух че бил най добрия разбирач на уражия живял някога в тоя град. От тук можеше да си купиш всички видове оръжия.
Върнете се в началото Go down
Me4o PuH(OpasNia)
Admin
Me4o PuH(OpasNia)


Брой мнения : 62
Join date : 16.04.2008

Магазина за уръжия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазина за уръжия   Магазина за уръжия EmptyПет Апр 18, 2008 6:19 pm

Тейкато Хинг нямаше много време рано рано сутринта преди дуела му беше оставил една бележка с молба за изработка на оръжие на вратата кадето пишеше-"много съжалявам,че не мога да ви помоля за това лично,но днес имам много важна работа,а поръчката ми трябва така,че ако е възможно направете 2 ножа от най здравият метал може и стомана която имате искам ако се налага да могат да се забиват или режат камък(ако е възможно с двоймо устиер и от 2те страни да е остро или най точно обяснено по голямо острие посредата разделено от вътрешните части тъпо,но от 2те външни остро) както и едно метално въже за дължината ще се разберем по-късно,а да и ако е възможно да дръжките на ножовете да има катарами за който да мога да слагам въжете и все пак и то да е с катарама от най здравите по възможност. Много ви благодаря,че изобщо сте прочели бележката и дано да е възможно да изпълните исканото,но все пак имам само 100$ така,че ще мога само да ви предплатя,но обещавам скоро да ви дам цялата дължима сума колкото и да е тя"
Върнете се в началото Go down
cenatora
Admin
cenatora


Брой мнения : 75
Join date : 16.04.2008

Магазина за уръжия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазина за уръжия   Магазина за уръжия EmptyПон Апр 21, 2008 3:02 am

200$ пишеше на гърба на бележката на Хинг защото момчето работещо в магазина му се наладаше да затвори магазина по рано от обикновено.
Върнете се в началото Go down
https://cityofheroes.aforumfree.com
Me4o PuH(OpasNia)
Admin
Me4o PuH(OpasNia)


Брой мнения : 62
Join date : 16.04.2008

Магазина за уръжия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазина за уръжия   Магазина за уръжия EmptyСря Апр 23, 2008 3:13 am

Хинг влезна в магазина като подаде 100-те $ и помоли за оръжието което беше поръчал с думите-Както ви помолих в бележката 100$ сега,а остатъка после ...моля ви трябва ми спешно-След което просто зачака спокойно реакцията на продъвача



Сам си разказвам:Магазинера само леко се подсмихна като подаде на младежда точната поръчка с също така и касовата бележка като му намигна на която пишеше че дължи 200$ което се знаеше,че вече беше в дълг с 100$.И точно при излизането на Хинг магазинера се провикна-Тейката поръчката беше по интересна съм ти сложил бонус 1 нож така,че имаш 2,а въжете е метално както поръча 10 метра дълго,силно се съмнявам също,че даже ще можеш да одраскаш ножовете пък какво да говорим да ги счупиш така,че нямай притесненията да ги ползваш наволя Wink -
Върнете се в началото Go down
Jim_Boy
Admin
Jim_Boy


Брой мнения : 57
Join date : 16.04.2008
Age : 31

Магазина за уръжия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазина за уръжия   Магазина за уръжия EmptyСря Апр 23, 2008 3:40 pm

Хм мямаш проблен момче стига да не ме измамиш защото тогава вече става лошо. Иначе ето ги пакета и след около 10 дена те чакам за останалите пари.- каза любезно продавача и подаде на Хинг поръчката му.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Магазина за уръжия Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазина за уръжия   Магазина за уръжия Empty

Върнете се в началото Go down
 
Магазина за уръжия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best RP Forum :: RolePlay :: Специялния магазин-
Идете на: