Best RP Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


New Ideas!Fun with Friends
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 кажи какво мислиш за този пред теб

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Me4o PuH(OpasNia)
Admin
Me4o PuH(OpasNia)


Брой мнения : 62
Join date : 16.04.2008

кажи какво мислиш за този пред теб Empty
ПисанеЗаглавие: кажи какво мислиш за този пред теб   кажи какво мислиш за този пред теб EmptyСря Апр 16, 2008 3:11 am

кажи какво мислиш за дечкото пред теб ако искате слагайте картинки ала бала без лоши чувства нали просто да има смях ... ае давайте деца !!
Върнете се в началото Go down
Dobzz

Dobzz


Брой мнения : 70
Join date : 16.04.2008
Age : 31

кажи какво мислиш за този пред теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кажи какво мислиш за този пред теб   кажи какво мислиш за този пред теб EmptyСря Апр 16, 2008 3:16 am

Проблема че тоя преди мен не е дечко ами напрао си е батко...
Все пак най мързеливия човек който познавам след мен...
Върнете се в началото Go down
Jim_Boy
Admin
Jim_Boy


Брой мнения : 57
Join date : 16.04.2008
Age : 31

кажи какво мислиш за този пред теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кажи какво мислиш за този пред теб   кажи какво мислиш за този пред теб EmptyСря Апр 16, 2008 3:18 am

НАй бобрата играчка излизала на пазара до сега. lol! Искам още от сащия модел.... ХАХАХА (нищо лично Добз да става фун го пишем)
Върнете се в началото Go down
Me4o PuH(OpasNia)
Admin
Me4o PuH(OpasNia)


Брой мнения : 62
Join date : 16.04.2008

кажи какво мислиш за този пред теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кажи какво мислиш за този пред теб   кажи какво мислиш за този пред теб EmptyСря Апр 16, 2008 3:22 am

помирисвам състезание по мързел Rolling Eyes Very Happy Very Happy е едва ли е възможно такова състезание,но щом даже пишем начи сега сме и 2мата извън форма(относно мързела) lol! та за човека пред мен мисля че е нещо от този сорт - кажи какво мислиш за този пред теб Will_be_funny lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Dobzz

Dobzz


Брой мнения : 70
Join date : 16.04.2008
Age : 31

кажи какво мислиш за този пред теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кажи какво мислиш за този пред теб   кажи какво мислиш за този пред теб EmptyСря Апр 16, 2008 3:36 am

Хахаххахаха bounce bounce bounce Мечо цепиш....хахаха...
А за мишо втори екземпляр няма...само внимавай да не ме счупиш че втора няма...
Върнете се в началото Go down
hroop

hroop


Брой мнения : 16
Join date : 16.04.2008

кажи какво мислиш за този пред теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кажи какво мислиш за този пред теб   кажи какво мислиш за този пред теб EmptyЧет Апр 17, 2008 3:13 am

пич и голям скейтър Razz
Върнете се в началото Go down
Dobzz

Dobzz


Брой мнения : 70
Join date : 16.04.2008
Age : 31

кажи какво мислиш за този пред теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кажи какво мислиш за този пред теб   кажи какво мислиш за този пред теб EmptyЧет Апр 17, 2008 3:19 am

Е баш па голям не съм,но все пак мси...
А относно hroop-Един добър фр с много интереси (като мен) и с една дума DUDE...
Върнете се в началото Go down
Me4o PuH(OpasNia)
Admin
Me4o PuH(OpasNia)


Брой мнения : 62
Join date : 16.04.2008

кажи какво мислиш за този пред теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кажи какво мислиш за този пред теб   кажи какво мислиш за този пред теб EmptyЧет Апр 17, 2008 3:58 am

хмм както винаги с картинка- кажи какво мислиш за този пред теб Funny_animated_pictures_01
Върнете се в началото Go down
Dobzz

Dobzz


Брой мнения : 70
Join date : 16.04.2008
Age : 31

кажи какво мислиш за този пред теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кажи какво мислиш за този пред теб   кажи какво мислиш за този пред теб EmptyЧет Апр 17, 2008 4:00 am

Хахаха но има и по добра версия на TheHumanSkateboard...ROFL ROFL ROFL bounce bounce bounce
Върнете се в началото Go down
Me4o PuH(OpasNia)
Admin
Me4o PuH(OpasNia)


Брой мнения : 62
Join date : 16.04.2008

кажи какво мислиш за този пред теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кажи какво мислиш за този пред теб   кажи какво мислиш за този пред теб EmptyЧет Апр 17, 2008 2:40 pm

ще кажа какво мисля и за теб и за мен ...че само 2мата пишем в тая тема "чат" като цяло lol!
Върнете се в началото Go down
Jim_Boy
Admin
Jim_Boy


Брой мнения : 57
Join date : 16.04.2008
Age : 31

кажи какво мислиш за този пред теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кажи какво мислиш за този пред теб   кажи какво мислиш за този пред теб EmptyЧет Апр 17, 2008 2:43 pm

И аз се включвам....доволен ли си??? scratch
Върнете се в началото Go down
raTex

raTex


Брой мнения : 35
Join date : 20.04.2008
Age : 29

кажи какво мислиш за този пред теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кажи какво мислиш за този пред теб   кажи какво мислиш за този пред теб EmptyПон Апр 21, 2008 4:54 pm

ПИЧ
Върнете се в началото Go down
Jim_Boy
Admin
Jim_Boy


Брой мнения : 57
Join date : 16.04.2008
Age : 31

кажи какво мислиш за този пред теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кажи какво мислиш за този пред теб   кажи какво мислиш за този пред теб EmptyВто Апр 22, 2008 5:20 am

Ми незнам кво мисля за тоз пред мен не го познавам ама ме кефи иначе да знаете че аз много рядко мисля
Върнете се в началото Go down
raTex

raTex


Брой мнения : 35
Join date : 20.04.2008
Age : 29

кажи какво мислиш за този пред теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кажи какво мислиш за този пред теб   кажи какво мислиш за този пред теб EmptyВто Апр 22, 2008 3:42 pm

е на мене ми се налаго по-честичко Very Happy Laughing lol!
Върнете се в началото Go down
Me4o PuH(OpasNia)
Admin
Me4o PuH(OpasNia)


Брой мнения : 62
Join date : 16.04.2008

кажи какво мислиш за този пред теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кажи какво мислиш за този пред теб   кажи какво мислиш за този пред теб EmptyСря Апр 23, 2008 3:15 am

Това е за теб>>>>>>

кажи какво мислиш за този пред теб Funny-room
Върнете се в началото Go down
Dobzz

Dobzz


Брой мнения : 70
Join date : 16.04.2008
Age : 31

кажи какво мислиш за този пред теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кажи какво мислиш за този пред теб   кажи какво мислиш за този пред теб EmptyСря Апр 23, 2008 3:13 pm

The only person in this forum who thinks we are not funny!

bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
Върнете се в началото Go down
raTex

raTex


Брой мнения : 35
Join date : 20.04.2008
Age : 29

кажи какво мислиш за този пред теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кажи какво мислиш за този пред теб   кажи какво мислиш за този пред теб EmptyСря Апр 23, 2008 3:16 pm

Който смята че това изречение не е смешно,няма чувство за хумор!!! Laughing
Върнете се в началото Go down
Me4o PuH(OpasNia)
Admin
Me4o PuH(OpasNia)


Брой мнения : 62
Join date : 16.04.2008

кажи какво мислиш за този пред теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кажи какво мислиш за този пред теб   кажи какво мислиш за този пред теб EmptyСря Апр 23, 2008 7:13 pm

па важното е да става смях,а точно оная картинка ме кефеше и за тва я сложих иначе не сме смешни,а трагични lol! а относно тоя пред мен ...як аватар affraid
Върнете се в началото Go down
raTex

raTex


Брой мнения : 35
Join date : 20.04.2008
Age : 29

кажи какво мислиш за този пред теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кажи какво мислиш за този пред теб   кажи какво мислиш за този пред теб EmptyСря Апр 23, 2008 11:12 pm

и твоя ама подписа ме кефи повече.Сестра ми възкликна "леле горкото коте" а аз " ме4о го подстрига" lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Jim_Boy
Admin
Jim_Boy


Брой мнения : 57
Join date : 16.04.2008
Age : 31

кажи какво мислиш за този пред теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кажи какво мислиш за този пред теб   кажи какво мислиш за този пред теб EmptyЧет Апр 24, 2008 1:20 am

Тива под котето на на МЕ4о ме притеснява нали не е истина че ми писна да го затварям тоя таб..... ето са пак е време ..... а така сега имам още 5 секунфди иначе ще ме хакне Very Happy Very Happy Very Happy flower
Върнете се в началото Go down
Jim_Boy
Admin
Jim_Boy


Брой мнения : 57
Join date : 16.04.2008
Age : 31

кажи какво мислиш за този пред теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кажи какво мислиш за този пред теб   кажи какво мислиш за този пред теб EmptyПон Май 12, 2008 5:09 pm

това на ме4о нищо не ми направи....пффф bom
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





кажи какво мислиш за този пред теб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: кажи какво мислиш за този пред теб   кажи какво мислиш за този пред теб Empty

Върнете се в началото Go down
 
кажи какво мислиш за този пред теб
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Best RP Forum :: Общи и Разни :: Чат-
Идете на: